© 2021

"agencja digital, marketing internetowy, strony www, strona internetowa, sklepy online, sklep online, social media marketing"WARSZAWA

 

ul. Prymasa Augusta Hlonda 4e/13

 

SOCIAL MEDIA

"agencja social media, agencja marketingowa, warszawa, tworzenie stron internetowych, facebook"   Facebook

"agencja social media, agencja marketingowa, warszawa, tworzenie stron internetowych, instagram"   Instagram

MENU

Strona główna

Usługi

Agencja Redfog

Kontakt

Redfog News

Polityka prywatności

Mapa strony

USŁUGI

Strony internetowe

Marketing treści

Sklepy internetowe

Kampanie reklamowe

Social Media Marketing

"e marketing, reklama w internecie, agencja interaktywna warszawa, redfog, strony internetowe"
"e marketing, reklama w internecie, agencja interaktywna warszawa, redfog, strony internetowe"
"e marketing, reklama w internecie, agencja interaktywna warszawa, redfog, strony internetowe"

Prezentujemy 5 sposobów na to, jak wydłużyć wizytę odbiorcy na twojej stronie internetowej, zmniejszając współczynnik odrzuceń. 

Zatrzymaj użytkownika dłużej na stronie internetowej.

KOLEJNY TEMAT

Chcesz mieć dobrą konwersję? Zadbaj również o czcionkę! Jak pokazują badania dobry font może nawet podbić konwersję twojej strony internetowej o 130%. Nie stosuj na pewno Comic Sans. Wybierz czcionkę, która idealnie pokaże tożsamość twojej marki. Gruba czcionka to wskazanie na pewność siebie, dla przykładu na naszej stronie używamy czcionki Popins o różnych grubościach. Elegancję jednak uzyskasz stosując czcionki szeryfowe, np. Made Soanara, piękną czcionkę inspirowaną modą i jej właśnie dedykowaną.  

Głęboko wierzymy w wartość każdego słowa, które wbite zostaje w kolejne wiersze tekstu na stronie i mówimy stanowczo NIE dla stron bez oddechu, zawierającymi masę niepotrzebnych treści.  

Gonitwa SEO, treść wypchana słowami kluczowymi do absolutnego maksimum, w stopniu gdy wyrazy nie będące słowami kluczowymi są w zdecydowanej mniejszości, strony wypchane po brzegi zbędnym tekstem, którego nikt nigdy nie przeczyta, to bardzo popularny widok w naszym internetowym zatrzęsieniu treścią. 

5. Twoja strona internetowa "ciężko się czyta".

30% użytkowników rezygnuje z przeglądania stron, które nie są zoptymalizowane pod kątem korzystania na urządzeniach mobilnych. 

Skuszony dobrym designem zaczynasz przeglądać jakąś stronę. Znajdujesz interesujący produkt, chcesz sprawdzić cenę i okazuje się, że pole tekstowe z ceną teg produktu znajduje się poza ekranem twojego telefonu. Nie możesz sprawdzić więc ile należy zapłacić za ten świetny produkt. Co robisz? Odpowiedz znamy wszyscy.

4. Strona internetowa nie jest przystosowana do urządzeń mobilnych, czyli nie jest responsywna.

Jak pokazują wyniki badań przeprowadzone wśród użytkowników internetu już 3 sekundowy czas ładowania się strony powoduje, że 40% użytkowników rezygnuje z wejścia na daną stronę internetową. Co z pozostałymi 60%? O 16% spada ich zadowolenie z wizyty na stronie internetowej ładującej się wolno (3 sekundy i więcej). Optymalnym i oczekiwanym przez odbiorcę czasem ładowania strony są 2 sekundy.

3. Długi czas ładowania strony internetowej.

Żaden, nawet najlepszy szablon nie pokaże jednak wizerunku twojej marki optymalnie, spójnie i co najważniejsze - wyjątkowo. Podejście szablonowe w projektowaniu stron to wręcz choroba. Gdy przeglądamy kolejne strony internetowe poszukując tej jednej wyjątkowej, która nas przyciągnie widzimy dziesiątki witryn, wyglądających identycznie lub bardzo podobnie. 

To naturalne, że wszyscy przedsiębiorcy starają się ciąć koszty. Biznes ma przecież przynosić zyski. Dlatego też wielu właścicieli firm, wybierając wykonawcę swojej strony internetowej, której jedynym celem jest po prostu "być" w Google kierowało się ceną usługi. Jak zrobić stronę szybko w kilka godzin? Nic prostszego: klient dostarcza treść, zdjęcia i grafiki, a projektant uzupełnia wcześniej przygotowany szablon w ekstremalnie krótkim terminie. 

2. Szablonowe podejście projektanta zabiło autentyczność twojej marki.

Redfog to zespół ludzi, którzy są prawdziwymi fanami świetnego designu, dlatego każdego dnia śledzimy efekty pracy projektantów z całego świata i jesteśmy na bieżąco z trendami, które pojawią się w Polsce dopiero w niedalekiej przyszłości. 

Design odgrywa ogromną rolę w przyciąganiu odbiorców. Dlatego jeśli twoja strona wygląda jak projekt mający 10 lub nawet 20 lat, pora podjąć decyzję o zmianie jej wyglądu. 

Wchodząc na stronę internetową, przed zapoznaniem się w treścią, która powstała by zachęcić do skorzystania z usług lub zakupu towarów, nasze oko ocenia książkę po okładce. To nieuniknione, ale wszyscy dokonujemy takie oceny i na podstawie naszego pierwszego wrażenia podejmujemy decyzję o tym, czy pozostać na stronie, by wyszukać interesujące nas produkty lub usługi. 

1. Projekt twojej strony internetowej odbiega od aktualnych trendów.

"projektowanie stron internetowych, strona internetowa, współczynnik odrzuceń, warszawa"

Projektowanie stron internetowych

Dlaczego użytkownicy zamykają twoją stronę internetową krótko po wejściu? 

 

 

 

 

 

 

Chcę być na bieżąco
zgoda na przetwarzanie danych osobowych
WYSYŁAM
WYSYŁAM
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Wypełnij wszystkie wymagane pola.
"blog, strony internetowe, sklepy online, marketing treści, reklama"

czytam     "marketing, agencja interaktywna warszawa, projektowanie stron internetowych, redfog, witryny www"